Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 do 2 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Śląskie korzenie

Brak opisu obrazka

Brak opisu obrazka

Śląskie Korzenie – wydarzenie, którego nigdy nie zapomnisz.

Miasta Krnów i Głubczyce, we współpracy z Miejskim Informacyjnym i Kulturalnym Centrum w Krnowie, organizuja w dniach 25-27 maja 2012 roku w Krnowie kulturalno – społeczną konferencję pt. „Ślaskie Korzenie“.

Projekt ten jest realizowany wspólnie z miastem partnerskim Głubczyce i jest współfinansowany przez Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego, za pośrednictwem funduszu mikroprojektów Euroregionu Pradziad.

Program:

Piątek 25 maja 2012 - Konferencja "Wspólne korzenie śląskich miast na granicy czesko-polskiej". Konferencja odbędzie się w sali św. Duch w Krnowie o godz. 10.00 i jest otwarta dla publiczności.

Sobota 26 maja 2012 roku - Na rynku głównym w Krnowie odbędzie się tradycyjny festyn rodzinny. Wszyscy, którzy przybędą na festyn, będą mogli skorzystać z wielu atrakcji takich jak liczne zabawy i konkursy dla dzieci i dorosłych, jarmarku na świeżym powietrzu oraz z degustacji przysmaków.

Niedziela 27 maja 2012 roku – W godzinach porannych, na Rynku Głównym przy Ratuszu Miejskim w Krnowie, rozpocznie się wyścig o "Nagrodę Krnowa". O godz. 17.00 w Teatrze Miejskim w Krnowie odbędzie się pierwszy z koncertów nestora czeskiej muzyki Folk Jarosława Nohawicy dla rodzin zatytułowany „Trzy prosięta”. O godz. 19.30 w Teatrze Miejskim w Krnowie odbędzie się główny koncert Jarosława Nohawicy.

Bilety dostępne będą w sprzedaży od 30 kwietnia 2012 roku w Informacyjnym Centrum w Krnowie.

Brak opisu obrazka

Brak opisu obrazka

Wersja XML