• TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 do 2 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

VIII Wojewódzki Przegląd Poezji i Pieśni św. Jana Pawła II

W dniach 6-7 maja w Pietrowicach odbył się VIII Wojewódzki Przegląd Poezji i Pieśni św. Jana Pawła II pt.: "Syćka se wom zycom".


Zespół Szkół w Pietrowicach oraz Miejski Ośrodek Kultury w Głubczycach byli organizatorami konkursu wojewódzkiego adresowanego do uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Patronat honorowy objęli: ks. Kardynał Stanisław Dziwisz – Metropolita Krakowski, Andrzej Buła – Marszałek Województwa Opolskiego oraz Michał Siek – Opolski Kurator Oświaty.

 

Nagrody były finansowane ze środków Urzędu Marszałkowskiego w Opolu, Kuratorium Oświaty w Opolu, Zarządu Regionu NSZZ Solidarność w Opolu, Powiatu Głubczyckiego w Głubczycach oraz MOKu w Głubczycach.

 

VIII WOJEWÓDZKI PRZEGLĄD POEZJI I PIEŚNI ŚW. JANA PAWŁA II „SYĆKA SE WOM ZYCOM”
6 – 7 V 2016 r.

 

Przyznano następujące nagrody w kategorii – poezja śpiewana

 

Szkoły Podstawowe

I miejsce Dorota Gronowicz i Kamila Katolik ZS Kietrz

II miejsce Anna Reinosch SP Dobra

III miejsce Martyna Bernaś i Aleksandra Węgrzyn ZS Pietrowice

III miejsce Maja Janczura ZS Kietrz

 

Szkoły Gimnazjalne

I miejsce Zespół Wokalno-instrumentalny PG nr 1 Nysa

Wyróżnienie Aleksandra Pabian ZS Pietrowice

Wyróżnienie Paulina Węgrzyn ZS Pietrowice

 

Szkoły Ponadgimnazjalne

I miejsce Kacper Trela ZS I LO Otmuchów

II miejsce Magdalena Gumienna LO Głubczyce

III miejsce Magdalena Mika ZSM Głubczyce

III miejsce Maciej Albert ZSM Głubczyce

 

Przyznano następujące nagrody w kategorii – recytacja

 

Szkoły Podstawowe

I miejsce Natalia Sroka SP nr 3 Nysa

II miejsce Maria Gawłowska SP nr 3 Nysa

II miejsce Samanta Gandziała PSP Łambinowice

III miejsce Julia Piechota PSP Łubniany

III miejsce Kamila Katolik ZS Kietrz

Wyróżnienie Martyna Purszke ZS Lisięcice

 

Szkoły Gimnazjalne

I miejsce Zuzanna Wieczosek PG Branice

III miejsce Martyna Marciniszyn ZS Pietrowice

III miejsce Kamila Projzner PG Strzeleczki

Wyróżnienie Sara Kochanek PG Strzeleczki

 

Szkoły Ponadgimnazjalne

I miejsce Natalia Chaszczewska ZSM Głubczyce

II miejsce Maciej Bartusik DL Nysa

 

 

 

 

 

fot. Jan Wac, Mateusz Kitka

Wersja XML

Gmina Głubczyce
ul. Niepodległości 14
48-100 Głubczyce
tel. +48 77 485 30 21 do 24
fax +48 77 485 24 16
e-mail:
Statystyka wizyt:
ogółem: 10614624
w tym miesiącu: 66975
dzisiaj: 1238